| roxyana03 a întrebat:

Buna
am 15 ani si
ma ajutati si pe mine cu ceva frumos? va rog mult de tot. dau funda+vot
Deci,...
Sunt intr-o relatie de sambata seara, cunosc un baiat de la scl, are 16 ani, a9a, ne cunostem de la inceputul scoli, sambata m-a sunat sa ies pe afara, am iesit am vb, si a inceput ceva mult mai mult decat intr-o prietenie, ei a vorbit cu mine ca si cum ar vb cu o printesa, zicea ce zicea doar sa nu ma supere. dar cand vorbesc cu el la tele e alt fel zice "ce vrei"... imi inchide tele cand ii zic ceva de exp, aseara i-am zis ca e "narod" si mi-a inchis telefonul se supara din orice, ieri l-am intrebat daca e sigur daca vrea o relatie cu mine si mi-a zis ca "da" a zis ca are sentimente pentru mine, dar a zis ca el la scoala nu poate sa vina sa ma pupe de o fata cu colegii, sau sa plece de la ore, a zis ca poate dupa ce terminam orele, vine la mine in clasa si stam aman2, si vinerea si sambata, dar, mrtea are 5 ore, eu 6, miercurea eu 6 el 7, joi eu 6 el 7. si trebuie sa plec pentru ca pierd masina, ssi nu ne vedem mai deloc, ne vedem la scl da nu e bagam in seama, ce sa fac? cand vb cu mine la telefon vorbeste foarte urrat, dar fata in fata vorbeste super... vreau sa-i trimit un sms, si sa-i explic sitoatia, dar nu stiu ce sa-i zic, precizati voi un sms, si dati`mil sa il trimit, va rog. scrieti voi ce sms asti scrie daca ati fi in locul meu, va rog mult de tot, am nevoie de ajutor, va rog, raman datoare scrieti voi un sms. va rog funda

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cred ca are motive sa iti vorbeasca pe un altfel de ton decat face-to-face. Daca pe tine te-ar face cineva "naroada" tu cum ai reactiona? Banuiesc ca ai un argument de l-ai facut asa, inseamna ca ti-a gresit cu ceva anume. Dar daca a fost o vorba aruncata la nervi si fara nicio dovada, are dreptul sa se supere.Nu stiu daca de fiecare data cand vb la telefon iti spune asa, sau doar atunci cand l-ai facut narod. Parerea mea este ca tu trebuie sa iti ceri iertare, poate baiatul are sentimente fata de tine si tuil ranesti prin cuvinte care nu isi au rostul poate.In locul tau i-as da urmatorul mesaj:" Buna dragul meu! Iarta-ma ca ti-am vorbit urat, dar mi-a luat-o gura pe dinainte, eram putin nervoasa ca ma enervase o colega la scoala.Tu ai fost un dragut cu mine si eu poate te-am ranit cu vorbele mele.Imi e dor de tine si as vrea sa vorbesc cu tine...ce zici ne putem vedea?" Succes!

| mateoo a răspuns:

Asculta aici : cand va mai intalniti si sunteti singuri si aveti ceva timp la dispozitie in afara de un sarut lasa-l sa puna si el mana pe o tata ceva, daca nu se pricepe baga-i tu mana in pantaloni sa vezi ca o sa umble in limba dupa tine pentru. ca urla hormonii in el laughing insa atentie daca vreti sa faceti sex neaparat prezervativ pentru. ca riscul e mare, ok?