| bEBE4456 a întrebat:

Buna am 16 ani, si as vrea sa fac bani cumva ( ceva marunt nu o suma ft mare) dar nu stiu cum sa gasesc
stiam ceva de part time, pls ajutati-ma
Dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti un job part time: la fast fooduri, terase, curata-debarasat veselarie si pahare, pe la gradini, impartit pliante samd.

| ElSueno a răspuns:

Ori te angajezi la KFC / McDonald`s part time, ori dacă ai habar să faci ceva editare foto / video, programare etc te angajezi pe Upwork / Freelancer și câștigi bani de acasă.