| elisa_5046 a întrebat:

Am 16ani si sunt din piatra neamtz si vreau sa lucrez pe timp de vara. Si nu stiu unde trebuie sa mergsad. Ma puteti ajuta voisad?

2 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Ce au ramas mama si tata fara bani? Ce nasol trebuie sa lucrezi pe timp de vara? Atunci intreaba prieteni daca stiu un loc bun de lucrat sau cauta pe net pe joburi sau in ziare sunt o gramada de alegeri.

| Teo a răspuns:

Incearca la Restaurant Paharnucu, Restaurant Rustic din strand sau la Copa Cabana in general vara cauta la restaurantele de la strand.
Iti doresc mult succes.happy