| Byby95 a întrebat:

.am 17 ani si sunt virgina..de vreo cateva saptamani sunt cu cineva de 33 de ani, am inceput sa tin mult la el si el la mine, se poarta ft frumos etc..as vrea sa imi incep viata sexuala cu el.Credeti ca e bine? ar durea mai tare cu el decat cu un tip apropiat de varsta mea? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

rolling on the floor Da, cu cât e mai în vârstă cu atât te doare mai tare. laughing)

| papusica987 a răspuns:

Nu o sa doara mai mult cu el, dar nu cred ca e bine pentru ca aveti putin timp de cand sunteti impreuna.ai grija:*nu trebuie sa ai incredere totala in nimeni