| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Am 15 ani si sunt baiat si m-am gandit sa imi incep viata sexuala, credeti ca as avea probleme pe viitor daca as incepe la varsta asta? M-ar durea tare pentru inceput?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii isi pot incepe vata sexuala reala la orice varsta a adolescentei fara ca acest lucru sa le creeze vreo problema. Deoarece la varsta ta penisul baietilor este destul de mic, nefiind complet dezvoltat acesta va intra cu usurinta in vagin deci sexul va genera placere, nicidecum durere.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"M-ar durea tare pentru inceput"

depinde de ce parte a penisului esti ca nu ai precizat ca vrei sex cu o femeie, altfel nu ai fi pus intrebarea cu durutul.

Oricum daca pui intrebari din astea, e clar ca nu stii cu ce se mananca sexul si e cazul sa mai joci prinsa cu prietenii

| Emilian65 a răspuns:

Sincer? Este cam devreme sa-ti incepi viata sexuala la 15 ani. Pentru inceput, cu siguranta, te va durea dar pe parcurs durerea se va transforma in placere de neuitat.

| DarthRevan a răspuns:

Ai grija, ca daca nu faci cum trebuie se bloceaza.Acolo!

| Dendoris a răspuns:

Dureri precum la nastere, eu plangeam cand mi s-a intamplat asta. Plangeam de durere!

| Anihilatoarea a răspuns:

Ai grija exista pericol de iradiere

| Urgot a răspuns:

Ar fi mari sanse sa mori. Daca ai norocul sa supravietuiesti, penisul tau se va indoi la 90 de grade si nu va mai putea sta in chiloti, deci practic ti-ai rata viata. Sfatul meu este sa ramai la laba, nu te poate dezamagi niciodata.