| Ione20011 a întrebat:

Buna,am 19 ani și părinții mei nu accepta că am crescut, se comporta cu mine că un copil, mă sună non-stop când începe să se întunece afara...cum sa le explic că e ceva normal la vârsta mea sa stau până mai târziu afară?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Isi fac griji pentru tine. Este ceva normal, doar sunt parintii tai. Cand vei avea probleme, la ei vei apela prima data pentru ajutor. Nu ii neglija, ca vei regreta cand nu vor mai fi.

| Andreeush a răspuns:

Acum cu carantina asta unde vrei să ieși?

| Ione20011 explică (pentru Andreeush):

Mereu se întâmplă așa, nu acum

| AnonimGuy264 a răspuns:

Eu zic sa apreciezi ca inca te suna, la un moment dat in viata ti-ai dori sa te mai sune.

| Holiday a răspuns (pentru AnonimGuy264):

Stii cum e asta? Ca si cand, stiind ca vor disparea de pe piata tigarile mentolate, te-ai apuca acum sa fumezi mai mult pentru ca n-o sa mai ai la un moment dat.