| xXx_6498 a întrebat:

am antivirusul commodo, si imi arata 1 threat detected so far, dau clik pe el si imi apare virusul, si imi arata succesuful, adica e virusul sters, indepartat?, debia mi-am luat pc si nu vreau sal virusez, am dat o scanare si nu a gasit niciun virus(scanarea am dato dupa ce am vazut 1 threat)?

Răspuns Câştigător
| anna98 a răspuns:

Daca arata Succesuful e clar ca l-a sters dar mai scaneaza o data sa fii sigur si daca nu apare e clar ca e sters daca nu mai dai oadata.Trebuie sa fie sters.happy