| JohnnyClau a întrebat:

Am luat un virus (trojan fakeMS) si s-a "instalat" peste driverul audio si nu imi mai merge sunetul, i-am dat scanare la pc (cu Malwerebyte ), am gasit virusul, l-am sters, am dezinstalat si driverul audio, dupa l-am instalat dar sunetul tot nu merge. Stie careva cum rezolva asta!?

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Format, nu scapi si poate nici cu formatul nu merge, virusi de azi reapar ca au rec dupa format deci poate trebuie sa reformatezi de 3-4 x sa scapi de el

| efpies a răspuns:

Reinstaleaza Windows-ul. Daca ai XP iti recomand sa treci la 7. happy

| ZZZttt a răspuns:

Reinstaland windows-ul happy