| SkiziiBu a întrebat:

am aproape 15 ani si de asemenea, o relatie cu un baiat. Bine`inteles ca acesta, ca toti ceilalti, vrea sex! Din motive destul de "clare" ma gandeam sa ii fac oral pentru ca incep sa cred ca il iubesc in adevaratul sens al cuvantului. E a4a oara cand suntem impreuna(de 4 ani cu pauze de aprox 2-3 luni) iar sentimentele sunt din ce in ce mai accentuate si mai profunde.Este in mare parte atent cu mine, nu m-a inselat nici. o data, de asemenea nici. o data nu a uitat de aniversarea noastra sau de ziua mea.Acuma se apropie ziua lui.si habar nu am ce sa ii iau, asa ca m.am gandit sa ii iau ceva personalizat sau sa ii fac chiar eu ceva cu mainele mele.Sincer ma gandeam sa ii fac oral... dar sunt indecisa plus ca nu vreau sa se foloseasca de mine.Idei de cadou? Ce sa ii cumpar sau sa ii fac(sunt AS la sculptura, desen si pictura)? Sexul oral este o solutie? Precizez ca este destul de mofturos fiind berbec.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi pare bine ca accepti, nu ca altele care injura la un sfat indreptat spre binele lor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! Stai calma, astea sunt iubiri trecatoare, nu va fi sotul tau si nu vei sta toata viata cu el. Si sa fim seriosi, te-ai indragostit la 11 ani? Ma-ta ce zice de asta? Si iar sa fim seriosi, poate te-a inselat dar tu nu stii. Crezi ca iti da raportul? Nu, sexul oral nu e o solutie, se pot transmite multe BTS asa (sau alte boli de care poate nici nu stie). Cadoul nu conteaza, nu valoarea lui conteaza. Cumpara-i ceva ce ii place lui, ce stii ca are nevoie sau ceva simplu, scoate-l la un film, la un suc, la MC sau mai stiu eu. Daca intr-adevar te iubeste, va remarca faptul ca te-ai gandit si nu va face mofturi.

| SkiziiBu explică:

Multumesc! Imi sunteti de mare ajutor. Chiar nu vreau sa cad de proasta in fata lui.

| dianutza_8878 a răspuns:

Nu e o solutie sexul oral...parerea mea...cel mai bine e sa mai stai un timp cu el sa vezi dca il iubesti cu adevarat si te iubeste si el bineinteles apoi sa aveti o relatie sexuala sa nu regreti dupa aia daca ii faci sex oralhappy