| ladycat a întrebat:

am aproape 16 ani.ce as putea face sa castig niste bani? la ce as putea lucra mai mult in weekend-uri sau in vacanta de vara? imi puteti da niste idei? fundita:X

Răspuns Câştigător
| xHeartx a răspuns:

Buna! Pai... de la 16 ani poti sa te angajezi in locuri care nu sunt periculoase. sau poti sa faci diferite lucruri. de exemplu : impartzi ziare sau mergi la magazine mari si faci reclame happy. Daca cautzi, gasesti :*. Sau. daca te ia cineva. te poti angaja ca si chelneritza la o pizzerie sau ceva. happy. Sper ca te-am ajutat :*.

1 răspuns:
| maryusmono a răspuns:

Buna, pai vezi ca sunt tot felul de metode de a castiga bani pe internet http://www.bani-pe-internet.net

Sa lucrezi de acasa si sa faci niste bani suna chiar bine!