| kegrtteger a întrebat:

Salla eu am 12 ani.Ce as putea sa fac sa castig bani de unul singur

8 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Nu ai cum să faci bani singur acum, doar daca te duci in vizită pe la bunicul / bunica si spui * mi-a fost door de tiiineee' *. Nu ai cum, imi pare rau.

| IonutGaby a răspuns:

La 12 ani sa faci bani de unul singur laughing).De ziua ta poate mai iti dau parintii $, sau de Craciun si Paste poti sa mai iei bani.In rest, ai putea sa vinzi jocuri, inveti sa instalezi windows, si poate te cheama cineva sa il instalezi, si mai faci nsite $

| vRemi a răspuns:

N-ai ce face, pentru ca nu te poti angaja.

| bogboy101 a răspuns:

Du-te la cersit ca la ce poza de profil ailaughing)) castigi 10 lei pe zilaughing)))

| MaximClaudiu a răspuns:

Doar de la colindat si urat, le mai ceri parintilor cate 5 lei, le spui ca daca dai cu aspiratorul si duci gunoiul sa-ti mai dea niste bani...s-ar putea sa mearga

| vasile999 a răspuns:

Te pricepi sa faci filmari si sa le pui pe yutube

| Alexandru096 a răspuns:

Nu prea poti face nimic..doar sa te apuci de jocuri si cand faci lvl sa le vinzi.

| Gabry01 a răspuns:

Bai e frumos ca nu vrei sa le ceri parintilor, dar chiar n-ai ce face, nu te poti angaja, nu poti face nimic mai mult decat sa le ceri alor tai, la anii astia.