| OanaSall a întrebat:

am auzit la o prietena de-a mea ca o colega de-a ei a incercat (si a reusit) sa slabeasca cu otet si cu folie de aluminiu. si-a "uns" otetul pe abdomen (pe burta) si dupa si-a pus folia de aluminiu peste. nu stiu cam cat a lasat-o. vroiam sa stiu daca e adevarat. daca "functioneaza". ca varmea e innebunita dupa slabit si vroiam sa ii recomand asta, dar nu pana nu eram sigura, si mie sincer mi-e frica sa incerc. mersi pentru rasp :*:*:*

3 răspunsuri:
| FlashXLight a răspuns:

Pff... suna cam bizar pentru a functiona. Imi poti spune te rog prin mesaj cam in cat timp zice ca a slabit colega ei? As avea nevoie sa slabesc big grin Oricum, am curaj sa incerc, si am mai auzit de la 2 colege asta, desi suna bizar...

| FlashXLight a răspuns:

Hei. Am incercat si de slaboit nu am slabit dar in schimb am abdomenul mai plat si nu mai am burtawinking atata tot big grin (sunt PoartaCatreSucces, cu nume nou big grinbig grinbig grinbig grin)

| BloodyDress a răspuns:

Cred ca e o prostie...ar trebui sa vorbesti cu fata aceea daca chia vrei asta si sa o intrebi detalii dar nu cred ca merge asahappy