| MariaAlina29 a întrebat:

Cred ca ati auzit fetelor,de impachetarile acelea cu tot felul de ierburi,lotiuni si folie alimentara care "te ajuta la slabit". Pot aplica direct folia alimentara direct pe abdomen fara nici o lotiune, iarba sau altceva? Si sa o las cand fac treaba sau peste noapte? Multumesc. Primesc si sfaturi.

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Vine vara si se vad suncile? sport la balene nu e recomandat asa ca nu am sa iti recomand nici eu sport, apa plata cu lamaie