| MaRyUkK a întrebat:

Buna am avut 2 zile la rand niste vise care nu le pot spune unul cu twilight ca ne mancau niste vampiri si ne fugareau(pls nu glumesc)apoi a doua zi m-am dus cu o pr de-a mea la un coleg si statea la casa si pe acolo au fost niste copi nebuni si i-am dat cu piciorul in umar aluia micu ca venea cubete si pietre etc.si apoi ne-au fugarit ne-a dus mama colegului meu pana-n centru hiu. iar celalalt...sincer nu-mi mai amintesc. dar de ce tot ce visez se intampla? sunt prevazatoare sau visele mele sunt? va rog mi-a fost si tare frica cand am visat vampiri nu erau zambitori.si nu glumesc va rog raspundeti cu seriozitate! funda

2 răspunsuri:
| rlk1234 a răspuns:

Pai nu cred ca exista vampirilaughing deci nu o sa ti se intample asta.si poate a fost doar o coincidenta.sau cum spunea Adis12 ai mai visat asta si ai un deja vubig grin noroc funda?

| ÎngerCretin a răspuns:

E imposibil. Poate ai deja vu. E o senzatie care ti se pare cunoscuta ( ai visat-o sau ai mai trait-o undeva).
Ar trebuie sa nu-ti fie frica de asa ceva.