| christina94 a întrebat:

Am visat ca m-au fugarit niste caini. Oare ce inseamna? thinking :*

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Ca vroiau sa te muste rolling on the floorrolling on the floor

| Andrada003 a răspuns:

Sa stii ca poate te-ai gandit la caini in seara aceea! Incearca sa nu te mai gandesti la ei! Sper ca te-am ajutat! Te rog funda! Pa!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Te-au muscat sau nu? cainii inseamna dusmani

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Si eu am avut un vis, care m-au făcut să mă trezesc speriată si cu lacrimi în ochi.Acum multi ani(eram la bunica)mi-a zis caci caini inseamna dusmani.Dar acum nu stiu...cum vrei tu sa crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am avut două vise, care m-au făcut să mă trezesc speriată și cu lacrimi în ochi. Sunt DOAR VISE. Atât. Mama spune că înseamnă că ai dușmani când visezi câini :)). Eu nu cred în așa ceva. Oricum, uite aici niște chestii: http://www.semnificatia-viselor.ro/.