| IsJustMe007 a întrebat:

Am avut rubeola iar acum mi-au trecut petele dar mi s-au umflat ganglioni. pot sa fac baie chiar daca am ganglionii umflati? am auzit ca o sa reapara petele daca fac. e adv? Funda

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Bubele nu iti reapar de la apa ci din cauza ca inca mai esti bolnava. Poti face baie linistita ca nu se intampla absolut nimic. E o superstitie cum ca in momentul in care ai orice boala de genul asta nu ai voie sa faci baie

1 răspuns:
| Tinkabell a răspuns:

Eu zic ca da. dar nu te lua dupa mine! Consulta`ti parintii sau medicul de familie!