| Mesca_Cristina_1998 a întrebat:

Am avut un vis foarte foarte ciudat. Era ceva de genul ca un "Om al strazii" vroia sa ma omoare locuiam intr-o casa si el intra după mine ma cauta desi Nu am specificat " Stia casa " ceva de genul ca in trecut fuseseră a lui și Vroia sa se răzbune pe mine ca i-am luat-o.
Am visat ca verișorul meu imi sparsesera telefonul si o prietena a facut tot posibilul ca sa il faca are legatura cu primul vis. Am mai visat ca erau multi multi oameni și eu alergam și o cautam pe prietena mea și eram îmbrăcată într-o rochie roșie și lumea râdea. Imi poate spune si mie ce inseamna deci m-am trezit asa panicată dintr-o dată. multumesc

1 răspuns:
| Hammurabi a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Visele astea sunt generate de nivelul de stres din creierul tău.