| Ralluca25 a întrebat:

am cumparat de la farmacie samponul Revalid pentru caderea parului. Ati incercat, se vede vreun efect bun dupa folosirea acestuia.? Funda happy

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi cum reacționează la tine, nu toată lumea a fost mulțumită.
Trebuia să întrebi înainte de a-l cumpăra.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai bine foloseste gaz macerat cu usturoi si o masca naturala din galbenus de ou+ulei masline si cateva picaturi de lamaie, vei vedea ca efectul e vizibil.
O seara frumoasa sa aihappy

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Mama mea a folosit si degeaba tot ii cadea parul, acum depinde de par.O seara placuta!

| Todoran_Stefania_1998 a răspuns:

Da l-am incercat.Si mie imi cadea parul in abundenta dar dupa mai multe spalari se vede rezultatul. Funda?