| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre revalid(sampon)chiar opreste caderea parului...sau trebuie folosit impreuna cu pastilele revalid? dar despre alpecin(sampon)a folosit cineva samponul asta?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCrys a răspuns:

Buna! Nu am folosit aceste sampoane, insa iti pot recomanda pentru caderea parului, tratament cu ulei de ricin si galbenus de ou. Amesteci galbenusul cu uleiul si il aplici la radacina parului.Il lasi 10 min, maxim. Sper ca te-am ajutat.