| perceive a întrebat:

am cumperat o masca de argila ( pudra) de la AslaVITAL. eu vreau sa o folosesc pentru tratarea acneei. pe spatele plicului scrie ca se foloseste in cure de cate 7 zile. deci o saptamana la rand. credeti ca ar putea sa imi aspreasca tenul sau altceva daca am 13 ani? mersi!

2 răspunsuri:
| dada a răspuns:

Nu are ce sa-ti afecteze. eu ma dadeam cand aveam 11 ani. poate doar sa-ti usuce putin tenul. dar asta se rezolva cu o crema hidratanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuwinking. O sa faca pielea poarte fina, crede-mawinking. Nu-ti face nici un rau, foloseste-o cu incredere, dar nu este tocmai buna pentru acnee, la mine nu a functionat(tenul gras). Daca ai cosuri putine ti-as recomanda lotiunea antiacneica de la Elmiplant(e buna si pentru tratare si pentru prevenire, deci o poti folosi si dupa ce scapi de acnee). Daca ai mai multe si "incapatanate", foloseste Zineryt o data pe zi(aplica-l noaptea inainte de culcare si spala-l dimineata)winking. Succeswinking.