| anonim_4396 a întrebat:

.Am cunoscut un baiat
Eu am 13 ani el tot 13 ..Si ma place adica mna..Am 13 ani baiatul e asa dragut are grija de mine, ma lasa sa ma joc in parul lui chiar m-a luat si in bratr.E dragut, are un caracter minunat happy cand am luat 10 la Romana a venit si m-a luat in bratr pana acum nu am avut un iubit, sunt foarte timida..Cand vorbeste un baiat cu mine imi dau parul pe fața..cand vorbesc cu el simt un sentiment de fericire, momentul in care inima imi bate cu putere si ma emotionez atunci cand stau de vorba cu el happysa incerc sa ma apropii de el si sa nu mai fug de nebună de el?

Răspuns Câştigător
| Devilgrim a răspuns:

"fug de nebună de el? " daca e o gluma e buna waiting Nu intelege gresit daca al iubesti tine-l aproape te tine si aveti griji sa nu ajungeti prea departe cu emotile devil...

Bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de ce să fugi dacă îl placi? apropie-te de el happy

| marinageorgiana14 a răspuns:

Apropie-te de elwinking

| anonim_4396 explică (pentru marinageorgiana14):

O să tin cont de sfat multumesc :*