| bunicisibuni a întrebat:

Am dat simularile si la romana nu cred ca iau 5 si profa a spus ca nu ne baga in examen daca nu luam minim 5. In catalog am media 8 la romana. Am avut emotii etc. :/ Am gresit:o valoare morfologica,o functie sintactica,masura versurilor, un ex cu propozitii si la doina nu am scris mult. :/ sad Mi-e frica! Am de ce sa ma sperii?

2 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Ar trebui sa iei mai mult de 5 tinand cont ca greselile pe care le-ai facut nu sunt majore in afara de doina. Eu am luat 8.80 si am avut niste emotii...

| Lucică1998 a răspuns:

Nu! Nu are ce sa-ți facă. Nu ea decide dacă intri sau nu in examen. Nu poți sa participi doar dacă ești corigenta la vreo materie si in plus eu am luat 6 la simulare si 9 la examen deci nu ai de ce sa te sperii. Simulările sunt făcute sa fie mult mai grele decât examenul propriu-zis.