| deliaalexandra a întrebat:

Sall, TPU, de ce se trec simularile in catalog? Nu e corect. Ar fi trebut sa fie facute simularile ca sa ne obisnuiasca cu examenele, sa stim cam unde ar trebui sa mai lucram. Noua ne-o zis ca le trece si la romana si la mate pentru ca o zis ca daca luam sub 5 nu ne baga in examen

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Normal ar fi sa nu se treaca nicaieri, insa daca profesorul doreste sa faca asta, nu-l poate opri nimeni. Nu stiu cum e la voi la scoala, insa pe noi ne intreba daca dorim sa ne treaca nota sau nu. Legat de ultima parte a frazei tale, eu personal cred ca va spune ca nu va baga in examen doar ca sa va sperie.

Răspuns utilizator avertizat
| Aberdeen a răspuns:

Greșit. Simulările se trec dacă așa vrea profesorul, și este dreptul lui. Atâta timp cât s-a dat din lucruri învățate și predate, simularea poate fi considerată lucrare, dacă așa vrea profesorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simularile se trec doar daca vrea elevul si nu are dreptul acesta sa nu va baga in examen

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru deliaalexandra):

Ce retar****

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru deliaalexandra):

Mda, faceti reclamatii

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru deliaalexandra):

Mda si eu si ca sa va puneti pe invatat