| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut prognoza meteo oh go on pentru la scoala... si nu stiu cum sa ma exprim? Ceva idei imi dati si mie?:d Dau fundita! Multumesc mult.

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Foarte simplu,depinde ce prezinti,doar tara si/sau Europa? In fond cred ca ai vazut si tu o emisiune meteo, incepi cu locatia, spui temperatura si eventualele precipitatii sau alte lucruri care vor afecta locatia de la a fi o zi frumoasa.In general asa se prezinta, multa bafta.