| printesatha69 a întrebat:

Chiar daca imi voi pierde contul va intreb daca puteti sa ma ajutati cu tema pentru scoala...am de facut o prognoza meteo amuzanta in care sa folosesc adverve(de toate felurile)

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Uite nişte idei:
adverbe: mâine, poimâine, azi, acolo, sub, etc.
Poţi să zici şi o chestie gen: Mâine o să plouă cu găleata, dar poimâine nu, deoarece s-a rupt găleata.

Cam atât pe moment. Pa, pa!

4 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Imi place constientizarea ta fata de interzicerea temelor de pe acest site. Poate nu stii, dar e recomandat sa nu raspundem la astfel de intrebari. De ce nu iti suni niste prieteni sa te ajute? happy

| printesatha69 explică (pentru 이벨):

Pentru ca nu sunt prieteni fideli si buni...cei pe care ii am sunt dusi cu pluta si in plus sunt rai si nu vor sa ma ajute

| Senorita2000 a răspuns:

Pai acum vrei sa-ti facem noi temele? Concentreaza-te si fa-ti-le tu singura. Daca tot vrei sa iasa ceva din ele.Macar asa le faci si tu in mod corect.

| ZipercooDe a răspuns:

Tu nu o ai deloc cu scoala, nu? Sincer, tema mai usoara ca asta nu am vazut.