| Andreea_2852 a întrebat:

am de facut un proiect la engleza despre mancare, un aliment preferat. Trebuie sa ii fac reclama, ca un afis. Nu am idee despre ce sa fac si cum sa il fac, daca mi-ati putea da idei despre ce sa scriu si despre cum sa fac afisul m-ati ajuta enorm! Funda, normal! (ma scuzati pentru categorie, nu am stiut ce sa pun)

Răspuns Câştigător
| anonimejjh a răspuns:

Despre nutella :X este o alegere ideala ....Eu am facut unul si am luat nota 10 tongue... sper ca te-am ajutat tongue