| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un referat despre evolutia bugetului familiei mele din 2004 pana in prezent, legatura de eventime politice si economice din aceeasi perioada.Nu am idee ce sa scriusadAm nevoie macar de evenimentele politice si economice din 2004, nu am gasit nicaieri, si maine trebuie sa predau temesad

Fundahappy

1 răspuns:
| lacry1999 a răspuns:

Pai intreabai pe parintii tai ce isi amintesc din ultimii ani si mai documenteaza-te pe net si poate cand citesti iti amintesti ceva:d