| andreeutza09 a întrebat:

Am de facut un referat despre: Evolutia bugetului familei mele din 2004 pana in prezent legate de evenimentele politice si economice din aceasta perioada.4 pg.Am nevoie de ajutor..nush cum sa incep.cateva idei? sa imi dati va rog...

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Bugetul e un tabel format din venituri si cheltuieli. Veniturile le aduc parintii cred in casa ta, cheltuielile sunt diverse, unele comune pentru toti ( incalzirea, intretinerea), altele personale.
Fa rubrici de buget si completeaza-le separat pe ani. la urma o sa vezi plus sau minus in fiecare an.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca provi dintr-o familie de boschetari care nu a fost afectata de criza mondiala.

Tema e gata si te poti intoarce pe facebook!

Răspuns utilizator avertizat