| anaaa023 a întrebat:

Am dezinstalat sweetim-ul ala de care vorbeam la intrebarea precedenta.Nu imi mai apare pe mess, in schimb imi apare pe. facebook! De exemplu, daca vorbesc pe chat imi apare bara aia cu sweetim si maimuta aia rosie. deci intrebarea mea este cum sa dezinstalez sweetim-ul si din facebook?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dezinstaleaza expansiunea din browser de la Tools(unelte)->Suplimente->extensii sau module -> aici o gasesti si o dezinstalezi.
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SAlut am o problema l-am descarcat si vreau sa-l dezinstalez te implor ajuta-ma, spune-mi cum!