| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu cineva timp de un an si ne-am tot despartit si impacat. De curand a tot spus ca vrea sa ma mut la el, la modul ca a spus de multe ori asta. Noi nu mai suntem impreuna. El spune ca putem sa locuim impreuna chiar daca nu formam un cuplu si ca daca nu imi place unde sta acum, putem cauta altceva ca se ne mutam. Am spus ca vin sa vad cum sta treaba, cateva zile. Ei bine, chestia e ca nu inteleg ce vrea ma exact. Exista varianta ca sa vrea sa ne impacam si in aceste cateva zile cat stau la el sa vada daca suntem mai comunicativi? Sau singurele lucruri plauzibile sunt chiria si ca poate-poate are si el parte de ceva ( stie ca daca nu formam un cuplu si nu ma conving ca e relatie serioasa nu se intampla nimic ). Am nevoie de niste pareri, multumesc!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Ma doare capul.

Parerea mea este ca vrea sa va impacati si crede ca aceasta mutare va facilita acest lucru.Cine naiba ar vrea sa stea cu fosta doar pentru a imparti chiria? Prea complicat daca nu are mintea in colturi.Il duce capul de obicei? Daca nu, atunci chiar vrea sa impartiti chiria sau se crede vreun gigolo.