| dfdfdfddfd a întrebat:

am fost cu un baiat 3 ani iar el a plecat in italia de aproape 3 luni eu inca mai tin la el sad mereu ma uit la pozele cu el si as vrea sa se intoarca inapoi dar asta nu e posibil deoarece a fost ales sa joace fotbal acolo.de 2 luni jumate am o relatia cu un alt baiat dar nu simt nimic pentru el ce sa fac tinand cont ca baiatu pe care`l iubesc nu se va mai intoarce straight face

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Trebuie sa te gandesti ca nici acel baiat din Italia nu se mai gandeste la tine + ca relatiile la distanta nu tin! sad

---> Ce poveste romantica! :X

---> Pacat ca nu o sa-l mai vezi niciodata! Du`te la agatat! happy
---> Cauta un alt baiat mult mai dragut decat el si peste cateva sapatamani vei si uita ca el a existat!

---> Numai bine! puppy dog eyes