| Monalisa23 a întrebat:

am fost impreuna cu un baiat 3 saptamani, intr-o zi nu i-am raspuns deloc pentru ca, cu o seara inainte l-am sunat si a spus ca e acasa, dar era pe drum pentru ca se auzeau pasi cum mergea, si azi ne am despartit, pentru ca el a spus ca e mai bine asa, deci a tinut la mine? s-a suparat ca nu i am raspuns, sau dorea sa ne despartim mai de demult? va rog un raspunshappy

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Vrea sa se desparta de tine! Si nu prea stiu daca a tinut la tine sincera sa fiu deoarece cand tii la o persoana nu ii gresesti. Daca ar fi mai vrut sa fie cu tine nu tear mai fi mintit si nu sar mai fi despartit de tine!
Data viitoare ai grija ce baiat alegi...
O zi buna!

| Monalisa23 explică (pentru Anonima264):

Buna, azi m a sunat si m-a intrebat daca l-am iubit si daca mai tin la el, si ca, chiar nu are timp sa se intalneasca cu mine, chiar nu mai inteleg desi am spus oficial ca ne-am despartit el ma mai suna in continuare, vreau sa stiu de ce face asta? va rog

| Anonima264 a răspuns (pentru Monalisa23):

Buna!
Eu cred ca isi bate joc de tine deoarece daca de iubea cu adevarat nu tear mai fii mintit!
O seara buna!

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ehm, fiecare baiat e diferit in felu lui happy
Poate a avut motive sa nu iti spuna unde e, nu te gandi ca e cu vreo boarfa...
Dar de fapt, ce zic eulaughing
era cu boarfa langa el, probabil din asta te-a mintit.
In fine, gandeste mai in amanunt.

| neutrino a răspuns:

Ai fost doar o jucarie pe care nu a mai vrut-o.

| Ichnat a răspuns:

Vroia sa se desparta de tine mai de mult... Daca ti la cineva nu-l lasi de la prima gresealawinking

| Monalisa23 explică (pentru Ichnat):

Mersi

| Ichnat a răspuns (pentru Monalisa23):

Cu placere!winking
Se scrie "merci"!winking :X