| misa_4722 a întrebat:

Am înțeles ca am probleme mari cu diriginta fiindcă a aflat ce am vorbit pe messenger cu o colega.

Acea colega ma amenințat ca cică ma desparte de iubitul meu. și după aceasta fraza eu mi-am ieșit din pepeni și am început eu so ameninț cu : ca trimit pe cineva după ea la școală, ca o tai bucăți și o bat la maica-sa în congelator pe post de porc de crăciun și de astea.

Dar eu numa i-am zis nu și aplic pentru ca mie mila de ea și nu vreau sa am alte probleme, ca și asa am 5 la purtare.

și acum când o sa înceapă școala diriginta o sa sară pe mine, sigur!

Dar înțelegeți ca eu nu o sa ma ating de ea sau anturajul meu.

îmi puteți zice va rog niște scuze?

Cele mai credibile au funda!
VA ROG FOARTE FRUMOS FĂRĂ MIȘTO : gen alta data nu ma zice. da de ce i-ai zis sau altele.
dacă vreți sa faceți mișto mai bine nu scrieți nimic. va mulțumesc

7 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Frate mai bine ii spui ca n-are dc sa se bag in viata ta personala.Eu urasc cand profesorii fac asta:@

| Ioana_2144 a răspuns:

Vorba lu claw poti sa-i spui ca tia spart cineva parola ca nu ai fost tu chesti din astea si oricum cm sa nu te inerveze colega ta cand rte ameninta ca te desparte de iubitu tau sincera sa fiu nu sufar oameni paraciosi crede`ma ca asa e si la mine in clasa cred canumai pemn ma parastea astia la dirigentie ca fac nu stiu ce si imi zice: vezi ca te pun la diriginta... da oricum ma doare`n cot cama spune la diriginta

da marog... ii zici lu diriga ta ca tia spart cineva parola ca nu era tu si dasteeaa

sper ca ti-a fost defolos raspunsu meuuu

te pup
:*:

| XKidutzaa a răspuns:

Mah...eu chiar nu vreau sa fac mistop de tine...cred si eu ca ti-ai iesit din minti poti spune chestii de genu:doamna diriginta dar nu eram eu.verisoara mea in vacanta a venit pe la mine si am lasat-o sa inter pe adresa mea, iar ea mi-a umblat prin lista si a vorbit cu colegele mele dupa ce a vorbit cu ea am vazut convorbirea dar nu am mai avut ce face.Chiar nu m-as fi gandit sa afc asa ceva.Pai cam asta ar fi eu zic ca merge. Funda please.Mult succes la pacalit!

| XKidutzaa a răspuns:

O si apropo! eu niciodata nu am luat in serios chestiile cu:vezi ca te-am spus dirigintei ca ai zis nu stiu pe internet...pana la urma ce e treaba dirigintei? si daca te paraste inseaman ca e prea proasta si folosesti scuza care ti-am dat-o. sper ca ti-am fost de foloskiss

| Oάηά a răspuns:

Pai ai putea zice ca era altvieva la pc nu tu...

ai mai putea zice ca ai crezut ca era altcineva de pe alt id...

... iai mai putea zice ca vorbele pe care i leai zis au fost in gluma.

Sper ca ti-am fost poate de folos succes:*

| Alexutza_6740 a răspuns:

Pai iti ceri scuze fata de colega ta chiar daca ea e de vina dar stii vorba aia "fa-i pe plac prostului" iti ceri scuze si daca zice diriginta ta ceva zici si tu ceva de genul" doamna diriginta va rog frumos sa-mi permiteti sa-mi cer iertare fata de colega mea voiam sa imi cer scuze dar m-ati luat direct" la mine merge de fiecare datawinking Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i spui ca nu e adevarat si ca convorbirea aia e o facatura si poti sai arati cum se face o facatura ca colega ta nu te prea suporta si ca a trucat convorbirea aia. si daca ea nu a vorbit urat poti sa-i zici ca nu vedeti ca ea nu zice nimic urat si ce daca ti-ar zice cineva asa ceva. ma indoiesc ca ai sta ca prostu sa taci din gura...