| skumpikkk a întrebat:

Buna am intalnit un baiat din intamplare in liceu si cand il vad am fluturasi in burtica vorbim pe mes da sincera sa fiu nu simt nimic pentru el deoarece doar cand il vad am fluturasi si daca as fi cu el ar fi o alta problema ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Pai incearca sa vb din ce in ce mai mult cu el sa vezi daca este potrivit pentru tine daca iiti pl intr-adevar de el si apoi eu zic ca daca e dragut baiatu si veti simntii ceva unul pentru celalalt ar fi frumos sa aveti ceva impreuna:X:X dar mnah depinde ce si despre ce si cat vb voi doibatting eyelashes

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Daca mai ai nevoie de sfaturi din astea cautama pe emiitzzybatting eyelashes

| Tiffany89 a răspuns:

Pai.Daca ai fluturashi in burtica inseamna ca simti ceva pentru elwinkinglove struck