| sabinuchi a întrebat:

De ce, cand ma sarut simt "fluturasi" in burtica laughing)?:X

Răspuns Câştigător
| xCaTax a răspuns:

Nu e logic? Pentu ca atunci cand te saruti, o faci cu persoana pe care o iubesti, de care esti indragostitawinking! Deci, simti "fluturasi" in " burtica" deoarece esti indragostita! :*:*:*batting eyelashes Te pup!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia iti demonstreaza ca te simti bine cand te saruti.

NOname
| NOname a răspuns:

Ti-o fi foame...winking

| ααntoo a răspuns:

Heii love struck sabii
pai nu simtirolling on the floor
eventual ai emotiihappy
sau esti excitatahappy
se asta simtiihappy
ca altcumva nu potiilove struck
si te creedlove struck nu simti de obiceii cand dai examene/teste ca ai fluturasii in stomac?laughing
adica ai emotiihappy
asta e raspunsul:*
sper ca ti'am fost de folos:*:*:*

| xButterflyxX a răspuns:

Paii. probabil si din cauza prietenului ca esti atrasa de el, te emotionezi si te simti si bine, iti place happy.

| KissSummer a răspuns:

Ee na. Emotiilee.laughing:* si te apuca tremuriciu? laughing opaa at chiar ca esti emotionatalaughing

| MaditsSaaa a răspuns:

Iti place smug
Inseamna ca tii la partenerul tau big grin

PS: Stiu cum e :X:X

| Struuumf a răspuns:

Pai pentru ca esti i-n-d-r-a-g-o-s-t-i-t-a!love struck cel mai frumos sentimentlove struck

| PTL a răspuns:

Pentru ca simti ceva emotionalhappy

| adda_3343 a răspuns:

Pentru ca at. cand saruti persoana iubita tot corpul se inunda de bucurie sh placerebig grin iar fluturasii ii ai pentru ca esti IN LOVE:d

| Laura1102 a răspuns:

Emotile...
e un sentiment placut.il ai atunci cand ti la cineva.

| Chiuaua a răspuns:

Ce ai mancat la pranz?

| tudyyy a răspuns:

Poate ca inca esti la inceput(cu saruturile ) si nu te-ai obisnuit... Sau. simti intr-adevar ceva pentru acea persoana. Funda:Xbig grin

| Radu_5922 a răspuns:

Cel mai simplu il/o iubesti si asta e un inceput bun tine-o tot asa nu te lasa bafta sper ca ti-am fost de folos. Funda?