| MaryMe a întrebat:

am intalnit un baiat si mi se pare super dragut, dar nu prea stiu ce sa cred...Cate o data ma incurajeaza si se uita la mine cu niste ochi :X dar alte ori ma face sa ma simt ca o fraiera. Nu stiu ce sa cred, nici nu stiu ce se intampla. Oare ma place sau asa e in general? O sa pot sa imi dau seama ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Poate nici el nu stie cum sa se poarte ca sa-l observi tu! Eu cred ca te place.BaftA!

2 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Pai nu mai pierde vremea si intrebal daca ii place de tine sau nu... Decat sa stai asa aiurea si sa-ti faci iluzii parerea mea :*... Bafta tongue

Răspuns utilizator avertizat