| Marichui a întrebat:

Am intrat C.N. Tudor Vianu. Sunt buna la mate, am luat 10, dar sunt cam varza la chimie si fizica. Ma sperie gandul si nu numai el, ci si altii, ca o sa stau non stop in casa si o sa invat, doar pentru ca am intrat la un liceu bun si se cer multe. Mai vreau si putin timp liber :)) Pentru cei din Vianu, sau care au fost in Vianu, cum e liceul in sine? O scurta descriere. Va rog? :D Multumesc. Funda! https://www.facebook.com/alecsandrageorgia.gradinaru
Asta e facebook ul meu, daca e, sa vorbim mai multe :D

2 răspunsuri:
| DenissaStyles a răspuns:

Stai liniștită că te vei descurca. Pun pariu că ești fată deșteaptă și o să-ți dai silința în legătură cu studiul. :* Încearcă să fii mai relaxată... n-o să mori din chimie și fizică. laughing Încearcă să nu-ți mai faci planuri înainte să vezi cum o să fie.winking O să ai și timp liber, chill. Dacă înveți ce ți se dă în ziua respectivă și nu lași totul pe ultima sută de metrii nu ai cum să nu ai nici timp liber, nici note bune. :* Oricum, dacă n-o să-ți placă liceul sau profilul la care ești, te poți muta din semestrul al doilea. laughing Nu-ți mai face atâtea griji și bucură-te de vacanță laughing

| Marichui explică (pentru DenissaStyles):

laughing) Inceeerc, dar eram sigura ca prin august intru in fibrilatii cu liceul laughing) Mersi mult de sfaturi :* :*