| IngerPazitorr a întrebat:

Am intrat intr-o situatie complicataa. sad Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun. Ne vedem mereu la scoala si doar buna ne spunem.Nu stiu daca ii place de mine si innebunesc! Ce sa fac? Vreau sa stie ca il plac ca sa stiu daca ma place si el pe mine si nu stiu cum.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Opreste-l intr-o zi si roaga-l sa-ti acorde doua minute de atentie, ii spui oful tau, si gata!

| IngerPazitorr explică (pentru neutrino):

Ok,acum e acum.A aflat de la niste prieteni si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si dupa cateva minute s-a despartit de mine si e cu alta. In fiecare zi cand il vad cu aia innebunesc!

| Byby4 a răspuns:

Spune-i direct!