| Miza a întrebat:

am mai multe intrebari intr'una happy de plictiseala daca vreti sa raspundetibig grin. cine are gusturi asemanatoare cu ale mele, FUNDA iar restul " inteligent, folositor"

1) Care este wrestlerul/diva favorita? De >ce?happy

2) Vi'ati face un tatuaj? Daca da, unde, de care, cand? 8-)

3) Care este vedeta voastra preferata?:X

4) Care este culoarea voastra preferata?kiss

5) Care este animalul vostru preferat?puppy dog eyes

6) Care este manevra voastra din wwe de final preferata?laughing:hee hee

7) Ce parere aveti despre ochii albastrii?batting eyelashes

8) Cum ati vrea sa arate barbatul/femeia baiatul/fata visurilor voastre? rolling eyes

9) Care mai are chef de vbalaughing baga'ti crazy_dark_blood_angel laughing

10) Din ce judet >sunteti?: b-)

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

Cat de idiot poti sa fi sa pui asemenea intrebari? asa-i ca lumea te cheama acasa si pe strada Prostule. daca raspunzi corect iti dau funda