| AntiManeleProRap a întrebat:

Buna am mai pus intrebarea, mai bine spus situatia laughing, mi-am taiat spranceana de curand, adica ieri, o portiune de un cm poate 1 cm si jumatate si maicamea ma tot streseaza ca mi-am distrus forma sprancenei, ca atunci cand creste creste mai lung in zona aia si o sa fie urat, chiar catre colt mi-am ras adica un pic mai incoace de colt, daca chiar creste asa, ce e de facut?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Dai cu creion negru peste in aceea zona si nici nu se observa :X bafta!

| AntiManeleProRap explică (pentru inger02):

Problema e ca sa nu arate naspa ca-i mai mare in zona aia...