| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Am nevoie de admin/admina la o pagina facebook de glume care sa intre des sa posteze glume si imagini amuzante!

7 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Vreau eu!batting eyelashes

| Biia14 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca am mai fost admina pe diferite blog-uri si am experienta. big grin

| MaNumescCumDoresc explică:

Pai scrie-mi adresa de facebook pe privat ca eu nu pot ca sunt membru junior!

| Daniela_Mihaela_1999 a răspuns:

Hey. am 13 ani, sunt activa pe facebook zilnic, postez lucruri unice si foarte frumoase, am experienta, am o imaginatie bogata si am idei bune pentru glume si chestii amuzante. strang foarte multe likeuri si nu sunt genul care fura pagini :*. deci daca vrei pune'ma admina si vei vedea cum ma descurc! ♥