| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutor! Am o problema cu internetul. Folosesc Mozilla Firefox si nu functioneaza facebook, google si youtube. Alte site-uri, cum ar fi TPU, functioneaza. Ce ar trebui sa fac sa imi mearga?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaa, uitasem. Cand introduc adresa site-urilor care nu merg (Facebook, etc) imi apare : "Problem loading page"

| DudyyGreen a răspuns:

Schimba navigatorul. Incearca Google Chrome sau Opera. Si dati un update la Adobe Flash Reader!

| anonim_4396 explică (pentru DudyyGreen):

Pooi o mica problema...am doar Mozilla, iar cum Google nu mere, cum sa il downloadez?

| DudyyGreen a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi add pe mess Deyu_oDudl@yahoo.ro!

| Gimiki97 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa il dizinstalezi si sa descarci Google Chrome, Opera s-au sa folosesti Internet Explorer. Dupa parerea mea Mozilla nu este buna, iar Google Chrome este mai bun. Daca nu vrei sa inlocuiesti atunci reinstaleazal.