| Jeraticx a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor ma puteti ajuta am nevoie neaparat un prieten bun de al meu m-a intrebat cum se face un server fara sa platesi si sa til susti un server de sa-mp

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Http://www.sa-mp.ro/index.php?page=download la samp windows server e serverul( vine gata facut pe modul grandlarc dar poate sa ii schimbe gm in godfather rp sau stunt sau altceva dar ii trebuie ceva cunostinte ca sa nu platesti trebuie tu sa il ti in pc deschis ca sa poata juca si alti daca ai router/modem iti trebuie port forwarding

| Jeraticx explică (pentru AlinKun):

Mersi fain ma mai poti ajuta si cu o alta problema imi spui un server mai fain de samp la care sa miarga /v /car sti tu mai fain de cat Romania super stunt si unul care sa fie in romana

2 răspunsuri:
| Speedykl a răspuns:

HostName:.::Romania Rosiori Stunt::.
Address: 93.114.173.55:7777
Players: 23 / 50
Ping: 11
Mode: Romania - GodPlay Stunt/
Map: Romania-Fun-Stunt-DM

HostName: ReaL*SpeeD*MusiC - [NEW: Gang Protection]
Address: 94.62.26.124:7777
Players: 7 / 50
Ping: 13
Mode: Romania:Freeroam/Stunt/DM/Race
Map: Romania RsM v4.0

HostName: Romania Apocalypse Stunt » Join us! «
Address: 93.119.26.221:7777
Players: 7 / 100
Ping: 7
Mode: Romania: Stunt, Race, DM, Fun, RP
Map: Build 25 | Romanian/English