| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am nevoie de ajutor
Deci, azi am fost la biserica si dupa vreo 10 minute a venit un baiat(l-am mai vazut pe la scoala) si de cand so pus jos pe scaun se tot uita insistent la mine. M-am uitat si el la el si m-a privit fox in ochi fara sa clipeasca. Dupa ce s-a terminat biserica am iesit in curte si pe drum spre iesire am vazut ca o venit mai langa mine si s-a indreptat spre mine si iar m-a privit fix in ochi fara sa zica nimic. Am fost si la programul de dupa amiaza si l-am vazut iar, si iar m-a privit. M-am uitat si eu catre el. Apoi a mers pana in fata bisericii(inauntru) sa zica ceva la cineva si cand s-a intors iar m-a privit.

Nu este genul sa isi bata joc. Eu am 15 ani, iar el 18 ani. Nu vreau raspunsuri la bataie de joc sau cu jigniri.

1. Ma place? sau de ce s-a comportat asa?

2. Daca il mai vad ( pe la scoala, sau pe unde o sa ne mai intalnim) ce sa fac? E dragut baiatu'

Multumesc pentru ajutor. Dau funda raspunsului celui mai bun.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este baiat.Este normal sa se uite la o fata.Lasa-l pe el sa faca primul pas.Zambeste-i si tu.

| ChrisIwal a răspuns:

Vorbeste cu el, get to know him si veizi de acolo cum merg lucrurile, nu sunt sigur ca te place, poate da, poate nu, dar eu zic ca data viitoare cand il veizi daca el nu face primul pas(adica sa vina sa vorbeasca cu tine) fa-l tu. Good luck

| BigG a răspuns:

Zambeste cand il veizi nu te uita in gol la el si daca ai curaj salutal la urmatoarea intalnire