| missalwaysinlove12 a întrebat:

am nevoie de ajutor pentru a scapa de colacei din jurul taliei si de la burtastraight face plec intr-o tabara peste 18 zile si trebuie sa port costum de baie... eu am 165-166 si 59kghappyimi puteti spune cum sa scap de colacei in 18 zile? si am 13 ani.

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Ai cam mult...pai tot ce trebuie sa faci este sa faci multa miscare! Mereu sa fii afara daca e vreme buna si sa alergi cu o prietena dea ta sau cu rolele sau bicicleta si sa nu mananci dulciuri! Daca ti-e pofta si neaparat vrei ceva dulce poti manca un fruct (in afara de banane sau struguri ca ingrasa foarte mult). Pai ai mai putin de 3 saptamana la dispozitie asa ca ar fi bine sa incepi si fa multa miscare!
ps: Mie imi place mult sa dansez, poti oricand sa dansezi cand asculti o muzica.
Te pup:*
pa, pa.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Tine o dieta, alearga 30 de minute prin parc sau fa excercitii de aerobic si fa cateva abdomene, dar sa depaseasca 50:*

| © E m i ℓ y a răspuns:

Fa abdomene in fiecare dimineata!