| Vichtory a întrebat:

Salut TPU,sad In 5 zile plec la mare si vreau sa ma bronzez, problema e ca intr-un costum de baie intreg nu m-as putea bronza, dar in unul obisnuit o sa mi sa se vada burta care nu este perfecta... Deci m-am chinuit pana acum sa o nivelez, dar nimic. Un ajutor please... Orice idei. Merci frumos. Puup.

1 răspuns:
| ChildishDevil a răspuns:

Ce ai zice sa intrii` intr-un costum de baie care crezi ca te avantajeaza cel mai mult...pana la urma nici un om nu e perfect(tipele` de acolo nu au un abdomen perfect asa ca n`ai dc sa-ti faci griji).Ti-as propune costumul de baie intreg pentru zilele innorate sau pentru jumatatea vacantei-te vei bronza uniform apoi). Mult succes si distractie placuta!