| ramona0506 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Se apropie examenele si nu sunt 100% hotarata la ce sa dau. Imi place MULT engleza, deci pe engleza m-as axa la maxim dar in orasul meu nu sunt profiluri gen bilingv sau intensiv engleza, iar pe langa engleza as 'suporta' matematica (nu cea care sa ma omoare cu zilele), romana, geografia/istoria (iar sa nu ma omoare), biologia, informatica, deci as cauta ceva cu cate putin din toate, poate cer imposibilul laughing. Deci ce profil mi s-ar potrivi?

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Daca de abia acum te hotarasti sa la ce sa dai... cam tarziu. da la ce stii mai bine. la ce ai invatat si stii sigur ca le stapanesti, la ce vrei sa faci in viitor. eu de exemplu am vrut sa lucrez in ecomonie, asa ca am ales profil economic. si la fel am facut si la facultate