| SmileInGreen a întrebat:

Am nevoie de ajutor, URGENT! [FUNDA]
Mi-am setat o parola pentru deblocarea ECRANULUI telefonului meu [ e Samsung Galaxy Mini ]. Stiu parola, insa atunci cand o tastez imi spune ca nu este corecta.Am incercat de vreo 200 de ori sa o rescriu insa am primit acelasi raspuns.
Imi puteti spune o modalitate prin care mi-as putea debloca ecranul telefonului cat mai repede [ fara a-l duce la decodat sau alte chestii de genu` ].

Răspuns Câştigător
| ZxZxZ a răspuns:

Am patit si eu asa cu un telefon dar era HTC. Uite ce am facut. Stinge telefonul (daca nu mere de la buton scoate-i bateria) si cand e stins tine apasat pe butonul ala care dai sunetul mai incet si ar trebui sa iti apar mai mult obtiuni. Una dintre ele e aia de resetare.Dai acolo.NU se va sterge nic de pe cardul SD.Dor ce e in memoria telefonului se va sterge. Funda? :X

| SmileInGreen explică (pentru ZxZxZ):

Mersi de ajutor! Insa, am incercat si nu merge.

1 răspuns: