| Aannooonniimm a întrebat:

BUNA! Am nevoie de ajutor urgent! nu ma pot conecta la router cu telefonul imi apare dezactivat securizat cu wpa/wpa2-psk. ce s-a intamplat e ceva temorar sau?

2 răspunsuri:
| alexutza02matza a răspuns:

Nu este ceva temporar. Problema este cu router-ul. Wifi-ul este securizat, si iti trebuie parola!

| Aannooonniimm explică:

Problema este ca dupa ce bat parola imi arata "dezactivat securizat cu wpa/wpa2 psk", daca ma conectez la router d pe orice alt telefon prin wi fi merge, doar la telu meu afiseaza chestia aia!