| anananana a întrebat:

Buna TPU... acum cateva luni mi-am cumparat un telefon SAMSUNG GALAXY YOUNG. si in casa am internet wireless. nume ANDREEA cand dau sa ma conectez apare Dezactivat, Securizat cu WPA/WPA2 SPK. si cand apas pe el scrie Memorate, Securizat cu WPA/WPA2 SPK... si peste cateva secunde apare iar Dezactivat, Securizat cu WPA/WPA2 SPK. Ce sa fac sa mearga? promit

Răspuns Câştigător
| PikaPikachu a răspuns:

Scoate wireless.ul din priza cateva minute apoi baga-l iar. Incearca sa stai cat mai aproape de el si dupa ar trebui sa mearga. Si eu am avut problema asta si dupa cateva incercari a mers big grin. Bafta! happy